Uitslagen Puppy, EG 1 & 2

Examenlijst Uitslagen 4-3-2020

Keurmeester Puppy:     R. Romijn

Examenleider Puppy:     B. de Weerd

Keurmeester EG1/EG2:    B. de Weerd

                                           Examenleider EG1/EG2:   M. Rietdijk

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Anne Verhoeks

Kazz

Puppy

Geslaagd

Tessa Tielen

Draco

Puppy

Geslaagd

Christa Pattenier

Mace

Puppy

Geslaagd

Alida Hoogstra

Dino

Puppy

Geslaagd

Remco

Max

Puppy

Geslaagd

 

 

 

 

Yolanda Stakenburg

Lex

EG1

Gezakt

Sanne Kersseboom

Hummer

EG1

Geslaagd

Joyce Letschert

Kenzo

EG1

Geslaagd

Astrid Bosmans

Spike

EG1

Geslaagd

Jolanda Noldus

Luna

EG1

Geslaagd

Patricia v. Hamersveld

“Kyra”Elegant Lady Kyra v.h. Haverveld

EG1

Geslaagd

 

 

 

 

Niels Verweij

“Beau” Beer v.’t Kleine Hul

EG2

Geslaagd

Rini Vermeulen

“Kees” Adora

EG2

Geslaagd

Astrid Bosmans

Tink

EG2

Geslaagd

Selena Duinkerken

Yuna

EG2

Geslaagd

 

Examenlijst Uitslagen 13-11-2019

Keurmeester Puppy:     R. Romijn

Examenleider Puppy:     B. de Weerd

Keurmeester EG1/EG2:    T. de Koning

                                           Examenleider EG1/EG2:   M. Rietdijk

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Yolanda Stakenburg

Lex

Puppy

Geslaagd

Sanne Kersseboom

Hummer

Puppy

Geslaagd

Raymond Klip

“King” Tyger v.d. Broekse Polder

Puppy

Geslaagd

Patricia v. Hamersveld

“Kyra”Elegant Lady Kyra v.h. Haverveld

Puppy

Geslaagd

Ingrid Schuurman

Drago

Puppy

Geslaagd

Annita Oolbekkink

“Jim” Faithful Rotts Akin

Puppy

Geslaagd

 

 

 

 

Remco Lekkerkerker

Spike

EG1

Gezakt

Astrid Bosmans

Tink

EG1

Geslaagd

Michel den Arend

“Rosco” v.d. Beukenlooi Cyan

EG1

Gezakt

Selena Duinkerken

Yuna

EG1

Geslaagd

 

 

 

 

Sandra Dubbeldam

Molly von Maulwurfsgrille

EG2

Geslaagd

Wendy Schouten

Juno

EG2

Geslaagd

Niels

“Beau” Beer v.’t Kleine Hul

EG2

Geslaagd

Roland Rijsdijk

Enzo

EG2

Gezakt

 

Examenlijst Uitslagen 7-8-2019

Keurmeester Puppy:     R. Romijn

Examenleider Puppy:     B. de Weerd

Keurmeester EG1/EG2:    T. de Koning

Examenleider EG1/EG2:   R. Romijn

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Selena Duinkerken

Yuna

Puppy

Geslaagd

 

 

 

 

Sandra Dubbeldam

Molly von Maulwurfsgrille

EG1

Geslaagd

Ivan Roos

Exel v.d. Scheperkamp

EG1

Gezakt

Niels

“Beau” Beer v.’t Kleine Hul

EG1

Geslaagd

Roland Rijsdijk

Enzo

EG1

Geslaagd

 

 

 

 

Hailey Rietdijk

“Lotus” Pride Blackpearl Lotus

EG2

Geslaagd

Duncan van Breukelen

Shiva

EG2

Geslaagd

Ivan Roos

“Djanet” Dizzy v.d. Scheperkamp

EG2

Geslaagd

Rini Vermeulen

“Kees” Adora

EG2

Geslaagd

Martin Verhaaren

Rico

EG2

Geslaagd

 

Examenlijst Uitslagen 19-5-2019

Keurmeester EG2:    B. de Weerd

Examenleider EG2:   M. Rietdijk

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Erwin van de Burg

Kane

EG2

geslaagd

Duncan van Breukelen

Shiva

EG2

geslaagd

Wendy Schouten

Juno

EG2

gezakt

Examenlijst Uitslagen 1-5-2019

Keurmeester Puppy:     R. Romijn

Examenleider Puppy:     A. Deelen

Keurmeester EG1/EG2:    B. de Weerd

Examenleider EG1/EG2:   R. van Rijn

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Tom van der Lee

Wiski

Puppy

Geslaagd

Sandra Dubbeldam

Molly

Puppy

Geslaagd

Patrick Bravenboer

Lola

Puppy

Geslaagd

Roland Rijsdijk

Enzo

Puppy

Geslaagd

Avalon

Xena

Puppy

Geslaagd

 

 

 

 

Ronald Janson

Koda

EG1

Geslaagd

Joice Holthuysen

“Beau” Beer v.’t Kleine Hul

EG1

Gezakt

Romeo Peeters

“Zelda” Kim

EG1

Geslaagd

Martin Verhaaren

Rico

EG1

Geslaagd

 

 

 

 

Rik Bouter

Marley From House Hertog

EG2

Geslaagd

Hailey Rietdijk

“Lotus” Pride Blackpearl Lotus

EG2

Geslaagd

Natascha Goudriaan

“Muts” Yemaya v.h. Twentse Ros

EG2

Geslaagd

Mike

Mikay

EG2

Geslaagd

Ina Lam

Kenza

EG2

Geslaagd

Alfred Dijs

Pax from House Hertog

EG2

Geslaagd

Elvin de Wit

“Noah” Riley v.d. Laarbeek Hoeve

EG2

Geslaagd

Rini Vermeulen

“Kees” Adora

EG2

Geslaagd

Claudia van der Staaij

Arco

EG2

Geslaagd

Examenlijst Uitslagen 23-1-2019

Keurmeester Puppy:     R. Romijn

Examenleider Puppy:    B. de Weerd

Keurmeester EG1/EG2:    T. de Koning

Examenleider EG1/EG2:   M. Rietdijk

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Martin Verhaaren

Rico

Puppy

geslaagd

Eddy Coomans

Jaxon

Puppy

geslaagd

Romeo Peeters

Zelda

Puppy

geslaagd

 

 

 

 

Sander Koole

Ayke Buusehof

EG1

geslaagd

Joyce Letschert

Kenzo

EG1

gezakt

Hailey Rietdijk

“Lotus” Pride Blackpearl Lotus

EG1

geslaagd

Chris van Gammeren

Luuk

EG1

gezakt

Rik Bouter

Marley From House Hertog

EG1

geslaagd

Mike

Mikay

EG1

geslaagd

Claudia van der Staaij

Arco

EG1

geslaagd

Erik Witte

Wende Marmes Hof

EG1

geslaagd

 

 

 

 

Bram Haak

Qyra

EG2

geslaagd

Elvin de Wit

“Noah” Riley v.d. Laarbeek Hoeve

EG2

gezakt

Alfred Dijs

Pax from House Hertog

EG2

geslaagd

Angela Hartman

“Santos” Ter Waele Santos

EG2

geslaagd

Chantal

“Duke” Beau v.d. Silly Bunch

EG2

geslaagd

Natascha Goudriaan

“Muts” Yemaya v.h. Twentse Ros

EG2

gezakt

Bianca Duinkerken

“Mila” Dutch Onyx Nila

EG2

geslaagd

Ina Lam

Kenza

EG2

geslaagd

Mike

Joe

EG2

geslaagd

Duncan van Breukelen

Shiva

EG2

gezakt

Rini Vermeulen

“Kees” Adora

EG2

gezakt

Sheggy Shergold

“Jax” Salvador von Georgstolz

EG2

gezakt

Monique Bos- vd Haven

“Magnum” Russkaja Mechta Dobry Danila

EG2

geslaagd