Uitslagen Puppy, EG 1 & 2

Examenlijst Uitslagen 7-8-2019

Keurmeester Puppy:     R. Romijn

Examenleider Puppy:     B. de Weerd

Keurmeester EG1/EG2:    T. de Koning

Examenleider EG1/EG2:   R. Romijn

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Selena Duinkerken

Yuna

Puppy

Geslaagd

 

 

 

 

Sandra Dubbeldam

Molly von Maulwurfsgrille

EG1

Geslaagd

Ivan Roos

Exel v.d. Scheperkamp

EG1

Gezakt

Niels

“Beau” Beer v.’t Kleine Hul

EG1

Geslaagd

Roland Rijsdijk

Enzo

EG1

Geslaagd

 

 

 

 

Hailey Rietdijk

“Lotus” Pride Blackpearl Lotus

EG2

Geslaagd

Duncan van Breukelen

Shiva

EG2

Geslaagd

Ivan Roos

“Djanet” Dizzy v.d. Scheperkamp

EG2

Geslaagd

Rini Vermeulen

“Kees” Adora

EG2

Geslaagd

Martin Verhaaren

Rico

EG2

Geslaagd

 

Examenlijst Uitslagen 19-5-2019

Keurmeester EG2:    B. de Weerd

Examenleider EG2:   M. Rietdijk

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Erwin van de Burg

Kane

EG2

geslaagd

Duncan van Breukelen

Shiva

EG2

geslaagd

Wendy Schouten

Juno

EG2

gezakt

Examenlijst Uitslagen 1-5-2019

Keurmeester Puppy:     R. Romijn

Examenleider Puppy:     A. Deelen

Keurmeester EG1/EG2:    B. de Weerd

Examenleider EG1/EG2:   R. van Rijn

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Tom van der Lee

Wiski

Puppy

Geslaagd

Sandra Dubbeldam

Molly

Puppy

Geslaagd

Patrick Bravenboer

Lola

Puppy

Geslaagd

Roland Rijsdijk

Enzo

Puppy

Geslaagd

Avalon

Xena

Puppy

Geslaagd

 

 

 

 

Ronald Janson

Koda

EG1

Geslaagd

Joice Holthuysen

“Beau” Beer v.’t Kleine Hul

EG1

Gezakt

Romeo Peeters

“Zelda” Kim

EG1

Geslaagd

Martin Verhaaren

Rico

EG1

Geslaagd

 

 

 

 

Rik Bouter

Marley From House Hertog

EG2

Geslaagd

Hailey Rietdijk

“Lotus” Pride Blackpearl Lotus

EG2

Geslaagd

Natascha Goudriaan

“Muts” Yemaya v.h. Twentse Ros

EG2

Geslaagd

Mike

Mikay

EG2

Geslaagd

Ina Lam

Kenza

EG2

Geslaagd

Alfred Dijs

Pax from House Hertog

EG2

Geslaagd

Elvin de Wit

“Noah” Riley v.d. Laarbeek Hoeve

EG2

Geslaagd

Rini Vermeulen

“Kees” Adora

EG2

Geslaagd

Claudia van der Staaij

Arco

EG2

Geslaagd

Examenlijst Uitslagen 23-1-2019

Keurmeester Puppy:     R. Romijn

Examenleider Puppy:    B. de Weerd

Keurmeester EG1/EG2:    T. de Koning

Examenleider EG1/EG2:   M. Rietdijk

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Martin Verhaaren

Rico

Puppy

geslaagd

Eddy Coomans

Jaxon

Puppy

geslaagd

Romeo Peeters

Zelda

Puppy

geslaagd

 

 

 

 

Sander Koole

Ayke Buusehof

EG1

geslaagd

Joyce Letschert

Kenzo

EG1

gezakt

Hailey Rietdijk

“Lotus” Pride Blackpearl Lotus

EG1

geslaagd

Chris van Gammeren

Luuk

EG1

gezakt

Rik Bouter

Marley From House Hertog

EG1

geslaagd

Mike

Mikay

EG1

geslaagd

Claudia van der Staaij

Arco

EG1

geslaagd

Erik Witte

Wende Marmes Hof

EG1

geslaagd

 

 

 

 

Bram Haak

Qyra

EG2

geslaagd

Elvin de Wit

“Noah” Riley v.d. Laarbeek Hoeve

EG2

gezakt

Alfred Dijs

Pax from House Hertog

EG2

geslaagd

Angela Hartman

“Santos” Ter Waele Santos

EG2

geslaagd

Chantal

“Duke” Beau v.d. Silly Bunch

EG2

geslaagd

Natascha Goudriaan

“Muts” Yemaya v.h. Twentse Ros

EG2

gezakt

Bianca Duinkerken

“Mila” Dutch Onyx Nila

EG2

geslaagd

Ina Lam

Kenza

EG2

geslaagd

Mike

Joe

EG2

geslaagd

Duncan van Breukelen

Shiva

EG2

gezakt

Rini Vermeulen

“Kees” Adora

EG2

gezakt

Sheggy Shergold

“Jax” Salvador von Georgstolz

EG2

gezakt

Monique Bos- vd Haven

“Magnum” Russkaja Mechta Dobry Danila

EG2

geslaagd

Examenlijst uitslagen 26-09-2018

Keurmeester:   T. de Koning

Examenleider:  R. Romijn

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Alfred Dijs

Pax from House Hertog

EG1

geslaagd   

Angela Hartman

“Santos” Ter Waele Santos        

EG1

geslaagd

Bianca Schouten

Roxy

EG1

gezakt

Chantal

“Duke” Beau v.d. Silly Bunch

EG1

geslaagd

Elvin de Wit

“Noah” Riley v.d. Laarbeek Hoeve

EG1

geslaagd

Ina Lam

Kenza

EG1

geslaagd

Natascha Goudriaan

“Muts” Yemaya v.h. Twentse Ros

EG1

geslaagd

Sharona Norbert

Pippa

EG1

gezakt

 

 

 

 

Bianca Duinkerken

“Mila” Dutch Onyx Nila

EG2

geslaagd

 

 

 

 

Erwin van der Burg

Darius

EG2

geslaagd

Janine van der Burg

Kane

EG2

gezakt

Mike

Joe

EG2

gezakt

Monique Bos–vd Haven

“Magnum” Russkaja Mechta Dobry Danila

EG2

geslaagd

Rini Vermeulen

“Kees” Adora

EG2

gezakt

Sheggy Shergold

“Jax” Salvador von Georgstolz

EG2

gezakt

Wendy Schouten

Juno

EG2

gezakt

Examenlijst uitslagen 19-9-2018

Keurmeester:   B. de Weerd

Examenleider:  L. Slof

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Jolanda Huizer

“Kailey”  Winter Kailey Marmes Hof

Puppy

 geslaagd

Remon Romijn

Bentley Rotts von der Quadriga

Puppy

 geslaagd

Martin Rietdijk

Wonder Marmes Hof

Puppy

 geslaagd

Sharon Huizer

Lizzy

Puppy

 geslaagd

Laura Struik

“Bhodi”  Woody Bhodi Marmes Hof

Puppy

 geslaagd

Patricia Werner

“Jay-Jay” Luigi of the Gentle Rotts

Puppy

 geslaagd

Erik Witte

Wende Marmes Hof

Puppy

 geslaagd

Sandra van Lit

“Sjaak” Dutch Bullyz Warrior Mr Sjaak

Puppy

 geslaagd

Chris van Gammeren

Luuk

Puppy

 geslaagd

Mike

Mikay

Puppy

 geslaagd

Rik Bouter

Marly From House Hertog

Puppy

 geslaagd

 

Examenlijst uitslagen 19-08-2018

Keurmeester:   T. de Koning

Examenleider:  R. Romijn

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Marcel van Santen

“Jax” Boy v.d. Westello

EG2

geslaagd

Examenlijst uitslagen 20-06-2018

        Keurmeester Puppy:     R. Romijn                   Keurmeester EG1/EG2:     B. de Weerd

        Examenleider Puppy:    L. Slof                        Examenleider EG1/EG2:   W. Wiendels

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Angela Hartman

“Santos” Ter Waele Santos

Puppy

Geslaagd

Bianca Schouten

Roxy

Puppy

Geslaagd

Elvin de Wit

“Noah” Riley v.d. Laarbeek Hoeve

Puppy

Geslaagd

Sharona Norbert

Pippa

Puppy

Geslaagd

Wil Haak

Qyra

Puppy

Geslaagd

 

 

 

 

Monique Bos- vd Haven

“Magnum” Russkaja Mechta Dobry Danila

EG1

Geslaagd

Bianca Duinkerken

“Mila” Dutch Onyx Nila

EG1

Geslaagd

Sandra Dubbeldam

Lennox Lev von den Hatzrüden

EG1

Geslaagd

Janine v.d. Burg

Kane

EG1

Geslaagd

Duncan van Breukelen

Shiva

EG1

Geslaagd

Rini Vermeulen

“Kees” Adora

EG1

Geslaagd

Mike

Joe

EG1

Geslaagd

Sheggy Shergold

“Jax” Salvador von Georgstolz

EG1

Geslaagd

Quintin Greve

Jazz

EG1

Geslaagd

Wendy Schouten

Juno

EG1

Geslaagd

 

 

 

 

Carola Schipper

“Bruce”  Kalou v.d Lage Kroften

EG2

Geslaagd

Janine van der Burg

Darius

EG2

Geslaagd

Birgitte Roijers

Guus

EG2

Geslaagd

Christa Pattenier

“Sam” Kunto v.d. Leemlande

EG2

Geslaagd

Agnetha Rietdijk

Xilla Marmes Hof

EG2

Geslaagd

 

Examenlijst uitslagen 14-03-2018

Keurmeester puppy:     R. Romijn                   Keurmeester EG1/EG2:     T. de Koning

Examenleider puppy:    B. de Weerd               Examenleider EG1/EG2:   W. Wiendels

Geleider

Hond

Examen

Uitslag

Monique Bos- vd Haven

“Magnum” Russkaja Mechta Dobry Danila

Puppy

Geslaagd

Soraya Schalk

Joe

Puppy

Geslaagd

Selena Duinkerken

“Mila” Dutch Onyx Nila

Puppy

Geslaagd

Simon Swaters

Kim

Puppy

Geslaagd

Ido van Galen

“Manu” Helios van de Vijf Gehuchten

Puppy

Geslaagd

 

 

 

 

Carola Schipper

“Bruce”  Kalou v.d Lage Kroften

EG1

Geslaagd

Ed Knetemann

“Duke”  Entertainer of the Gentle Rotts

EG1

Geslaagd

Victor Libeton

Zoë

EG1

Geslaagd

Angelique vd Woldt

Senna

EG1

Geslaagd

Agnetha Rietdijk

Xilla Marmes Hof

EG1

Geslaagd

Christa Pattenier

“Sam” Kunto v.d. Leemlande

EG1

Geslaagd

 

 

 

 

Frans Teirlinck

“Cornelis” Ter Waele Riley

EG2

Gezakt

Bianca Vos

“Dushi” Bloesem

EG2

Geslaagd

Marcel v. Santen

“Jax”  Boy vd Westello

EG2

Geslaagd

Erwin van der Burg

“Thirza” Beau vom Nyeboxwoude

EG2

Geslaagd